خدمتی جدید در سایت :
تبادل لینک غیر مستقیم با سایت رنک 5

شرایط تبادل لینک غیر مستقیم :
1. توجه نمایید که تبادل لینک به منظور تاثیر گذاری بیشتر به صورت دو طرفه نخواهد بود.
2. شما سایت ما را در وبلاگ یا وبسایت خود درج کرده ، پس از بررسی و تایید صحت درج لینک ما ، ما نیز سایت شما را در سایت رنک 5 ولید خود درج می نماییم
3. لطفا توجه نمایید که فرایند چک نمودن سایت شما به طور هفتگی انجام می گردد و در صورتیکه لینک ما از سایت شما حذف شده باشد به طور خودرکار لینک شما نیز حذف خواهد شد
4. پس مقتضی است نسبت به وجود بک لینک ما در سایت خود اطمینان حاصل نمایید.
5. قابل ذکر است که به منظور تبادل بک لینک سایت و یا وبلاگ شما نیازی نیست که حتما دارای رنک باشد ، لیکن می بایست معتبر بوده و به روز رسانی شود
6. در صورت تمایل به انجام تبادل لینک فرم زیر را پر کنید

برای تبادل لینک غیر مستقیم ابتدا سایت ما را با عنوان و آدرس زیر در سایت و یا وبلاگ خود درج نمایید :
آدرس :
http://sabtgilan.ir/seo.aspx
عنوان :
خرید بک لینک دائمی
کد html نهایی که در سایت شما قرار خواهد گرفت :
بک لینک
فرم مربوط به درخواست ثبت لینک شما در سایت رنک 5
آدرس سایت » catenon.in
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک ( Email ) :
آدرس سایتی که لینک ما را در آن قرار داده اید :
آدرس سایتی که می خواهید به آن لینک داده شود:
عنوان لینک مورد نظر شما :


سئو

کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده که جذب بازدید کننده از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند.
اگرچه رسانه های اجتماعی و انواع دیگر ترافیک می توانند برای سایت شما بازدید فراهم بیاورند،موتورهای جستجو اصلی ترین روش برای اکثر کاربران اینترنت است موتور های جستجو در کسب ترافیک هدفمند افرادی که منحصرا به دنبال مطالب ارائه شده توسط شما هستند بی نظیر عمل می کنند.
اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند
از آنجایی که موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربر قرار میدهند که او به دنبالش است در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری نسبت به نتایج آن خواهند داشت
سئو (search engine optimization) روشی برای ارتقاء یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده هایی است که از موتور های جستجو دریافت می نماید. می توان گفت که بازدید بدست آمده از روش سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.
مهمترین ویژگی که سئو دارد، هدایت بازدید کننده هدفمند به سایت شما به صورت رایگان است. اگر بخواهیم تعریفی جامع و مانع از فرایند سئو و سئو سازی سایت های اینترنتی ارائه دهیم می توانیم بگوییم که سئو به معنای تکنیکهایی است که با استفاده از آنها می توان رتبه سایت مورد نظر را در نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجو بهبود داد.
همواره به خاطر داشته باشید که سئو یک فعالیت دائمی و دراز مدت است. چرا که در طول زمان الگوریتم های گوگل تغییر می کند و وضعیت رقبای شما نیز متفاوت می شود .
برخلاف تصور بسیاری افراد سئو نه آنقدر ساده است که هر شخصی به راحتی بتواند آن را یاد بگیرد و نه آنقدر سخت است که فقط یک برنامه نویس حرفه ای از پس آن بر بیاید آنچه بیشتر در انجام سئو مهم می باشد به روز بودن و داشتن تجربه مناسب در این زمینه است.
اینترنت دائما در حال پیشروی به سوی رقابتی تر شدن می باشد ، پس داشتن درک صحیح از سئو و روش های ارتقا آن از اهمیت فراوانی برخوردار است. این را نیز همواره به خاطر داشته باشید که موتور های جستجو باهوش هستند اما هنوز نیازمند کمک می باشند. موتور های اصلی همیشه در حال ارتقاء تکنولوژی برای کشف بیشتر و بهتر وب و انعکاس آن به کاربران می باشند.

سئو سایت

سئوکاران کلاه سفید و سئوکاران کلاه سیاه


تکنیک های مختلفی برای بهینه سازی سایت یا سئو استفاده می شود که هرکدام بسته به رویکرد اجرایی که در پیش می گیرند، مورد پذیرش یا عدم پذیرش موتورهای جستجو می باشند. یک راه مرسوم برای دسته بندی این روش ها در دنیای مجازی، استفاده از اصطلاح کلاه می باشد.
استفاده از تکنیک های سئو درجهت رضایت مشتریان و رعایت تمام قوانین و اصول در این مسیر را سئو کلاه سفید مینامند .
استفاده از ضعف موتورهای جستجو و تکنیک های فریب آنها در کنار عدم اهمیت به رضایت بازدیدکنندگان را سئو کلاه سیاه می نامند.
هرچند ماه یکبار گوگل این تکنیک های کلاه سیاه را شناسایی کرده و سایتهایی که از این روش استفاده کرده اند را تنبیه می کند.
از روش های متداولی که سئو کاران کلاه سیاه استفاده می کنند می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
- وب سایتها را طوری طراحی می کنند که به موتورهای جستجو یک محتوای خاص نمایش داده شود اما کاربران فقط تبلیغات را مشاهده کنند،
- جهت قرار دادن کلمات کلیدی سایت خود در google suggestion به گوگل کوئری های ساختگی و جعلی می فرستند
- با خرید لینک های بی کیفیت سعی در تغییر رفتار گوگل و سایر موتورهای جستجو دارند.
- بیش از حد از کلمات کلیدی، استفاده می کنند
به طور کلی روشهای مختلفی وجود دارد که از آنها به عنوان سئو کلاه سیاه یاد می شود و هدف همه این روشها بالابردن رتبه سایت در نتایج جستجو از راههای غیر مجاز می باشد. چنین روشهایی دیر یا زود توسط موتورهای جستجو شناسایی شده و سایتهایی که از این روشها استفاده کرده اند از نتایج جستجو حذف خواهند شد .
در ضمن به این نکته نیز توجه داشته باشید که حتی اگر موتورهای جستجو هم نتوانند روش های کلاه سیاه را شناسایی نمایند این احتمال وجود دارد که رقبای این قبیل وب سایت ها این موضوع را کشف نموده به موتورهای جستجو گزارش دهند.
در مقابل روش های بهینه سازی کلاه سفید بسیار ایمن بوده و موفقیت سایت را تضمین خواهد نمود
این روش ها دربرگیرنده تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو میی باشند که بکارگیری آنها مورد پذیرش موتورهای جستجو است. این روش ها برای بازدیدکنندگان وب سایت و در نهایت موتورهای جستجو مفید بوده و به کارگیری آنها منجر به جریمه شدن وب سایت از سوی موتور جستجو نمی شود. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که استفاده از روش های کلاه سفید، کندتر از روش های کلاه سیاه بوده و یک فرآیند مستمر را می طلبد.
به طور کلی سئو سایت به صورت کلاه سفید شامل موارد زیر می شود :
- ایجاد محتوای مفید و مناسب برای کاربران
- به روز رسانی وب سایت با محتوای مفید به طور مداوم
- استفاده از قالب مناسب برای وب سایت
- ایجاد (به دست آوردن) بک لینک های قوی و موثر به طور مستمر و تدریجی
سئو کاران کلاه سفید بر این باورند که شاید سرعت آنها برای بهینه سازی سایت کندتر باشد اما صبر همیشه جوابگوی مشکلات بوده است. آنها به خوبی بر این امر آگاه هستند که پیاده‌سازی سئو کار زمان‌بری بوده و می بایست طبق الگوریتم و برنامه‌ای خاص به پیش رود .

خرید بک لینک

امروزه بحث بک لینک به دنبال سئو یکی از مهمترین دغدغه ها در زمینه بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو به حساب می آید. هر گونه لینک به صفحات شما در سایت‌ها و صفحات دیگر که توسط موتور‌های جستجو پیدا شود بک لینک است. ایجاد مطالب جدید و مفید کاربران را به قرار دادن لینک های شما در سایر وبلاگ ها و وب سایت ها می کند در اینکه تعداد بک لینک بسیار مهم است شکی نیست اما توجه داشته باشید کیفیت آنها نیز اهمیت بسیار بالایی دارد .
برخی بک لینک ها برای سایت مضر می باشند ؛ اگرچه ممکن است سایت شما در مدت زمان کوتاهی به صدر نتایج جستجو نیز برسد ، لیکن بالاخره بازخورد منفی آن دامن شما را خواهد گرفت البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که بک لینک ها، پشتوانه و اعتبار یک سایت در نتایج حاصل از موتورهای جستجوگر هستند. البته و صد البته منظور بک لینک های مناسب و با کیفیت می باشد.


معیارهای بک لینک های بی کیفیت و یا کم کیفیت چیست ؟

- لینک شدن کلمه مهم کلیدی سایت به طور متناوب و بدون تغییر در آن
- لینک شدن صفحه اصلی سایت و فقدان لینک به صفحات دیگر وب سایت
- لینک شدن سایت در سایتهای کپی و بی کیفیت
- لینک شدن سایت در تمام صفحات سایت لینک دهنده
- لینک شدن سایت به صورت مخفی و غیر قابل ماهده توسط کاربر و صرفا برای موتورهای جستجو


بک لینک Nofollow و Dofollow

لینکهای Nofollow لینک هایی است که در rel آن مقدار Nofollow باشد اینگونه بک لینک ها را در بیش از 90% موارد موتورهای جستجو در نظر نمی گیرند لیکن وجود آنها باعث می شود back link profile شما از نظر گوگل طبیعی به نظر برسد اگرچه در مورد شبکه های اجتماعی این رویکرد تا حدی متفاوت خواهد بود.
در مقابل بک لینک های nofollow بک لینک های dofollow قرار دارند اگر لینکی مقدار rel آن Nofollow نبود، Dofollow یا Follow است این گونه بک لینک ها برای رتبه بندی سایت مورد توجه موتورهای جستجو هستند و بسیار حائز اهمیت می باشند توصیه می گردد در خرید این گونه بک لینک ها و یا گرفتن آنها به کیفیت سایت مبدا توجه کافی مبذول دارید


برای دریافت آدرس سایت ها با ما در تماس باشید :

سوالات خود را با ما در میان بگذارید

در صورتیکه در مورد هر یک از موضوعات مطروحه در این وب سایت اعم از بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ، خرید بک لینک و سایر مسائل مرتبط نظر و یا سوالی دارید می توانید در قسمت زیر ، بخش نظرات ، مطرح نمایید ما نظرات شما را ارج نهاده در اسرع وقت به نها پاسخ خواهیم داد.